Riazanská-dopravné zrkadlo-chýbajúce

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Zuza Humajova 24. júna 2021

Vyjazd z jednosmernej ulice Uradnicka na Riazansku. Vzhladom na to, ze pozdlz Riazanskej parkuju na krajnici vozidla, je pri vyjazde z Uradnickej velmi zly vyhlad do oboch smerov frekventovanej Riazanskej ulice. Bolo by vhodne umiestnenie zrkadla pre bezpecnu premavku a predchadzaniu kolapsov.
Dakujem.

25. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za váš podnet.
Podnetom sa zaoberá oddelenie dopravy, európskych fondov a verejného obstarávania.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.