Budatínska - zlomený konár

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Jana Droppova 06. júla 2021

Zlomeny konar nad chodnikom, zavadzia chodcom. Je to kusok od zastavky 93 Budatinska smerom do mesta.

06. júl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
07. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie tvorby mestskej zelene

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania