Hlboká cesta-kanalizácia-upchatá

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

V riešení
meno
Anonymný užívateľ 19. júla 2021 Odoslané z mobilnej aplikácie

Prosím prečistiť kanálové vpuste na Hlbokej ceste. Viaceré sú komplet upchaté

19. júl 2021

Anonymný užívateľ

Toď druhý kanál. Taktiež pred poslednými rodinnými domami hore na ulici. Voda sa valí potom až dole po križovatku so Sokolskou
09. august 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom,

Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk
12. august 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za váš podnet, bude ho riešiť oddelenie dopravy v súčinnosti s Technickými službami Starého Mesta.
Kto? oddelenie dopravy + Technické služby Starého Mesta

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania