Stromová-krík-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Neriešený
meno
Anonymný užívateľ 22. júla 2021

Z pôvodne vysadeného živého plota v miniparčíku na rohu Stromovej a Bárdošovej viacero kríkov vyhynulo. Potrebné doplniť.

22. júl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
23. júl 2021

Julo

Mam pocit ze k podnetu (aj dalsim v blizkom okoli) sa prideluje nespravny zodpovedny subjekt. Namiesto Hl. mesta SR Bratislava to mozno patri MČ Bratislava - Nové Mesto.
03. august 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

máte pravdu, podnet mal byť pridelený na MČ.
Pozemok je v správe Okresného úradu. Pozemok vedľa je tiež v správe Okresného úradu. Budova na ňom je však v správe mestskej časti Nové Mesto. Nakoľko tipujeme, že parčík bol vybudovaný spoločne s objektom vedľa podnet preposielame na MČ.

S pozdravom
Kto? Mestská časť Nové Mesto

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
03. august 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: MÚ Nové Mesto
18. august 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom,

Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania