Bárdošova-nadbytočné zábradlie

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 23. mája 2021

Pred niekoľkými týždňami bol v miniparčíku pri Kultúrnom dome na Stromovej osadený kus nahrdzavelého zábradlia. Aký je jeho účel ? Bolo potrebné niekam umiestniť prebytočný kus ?

25. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za váš podnet. Podnet bol zaslaný na vyriešenie.

Kancelária starostu
08. jún 2021

Anonymný užívateľ

Dnešný stav - umelecké dielo v štýle "art brut" je pohodené v kríkoch. Ktovie, koľko konárov polámalo ...
08. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom

Veronika Prachárová
Odkaz pre starostu
pracharova@institutsgi.sk
09. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za aktualizáciu podnetu. Podnet bol telefonicky nahlásený na kontrolu a vybavenie.

Kancelária starostu
12. jún 2021

Anonymný užívateľ

Včerajší stav - umelecké dielo bolo premiestnené do zelene na druhej strane chodníka. Kramáre naozaj nepotrebujú takéto "okrášľovače". Potrebné čo najskôr odstrániť.
12. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

ďakujeme za novú informáciu, podnet bol preposlaný samospráve s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom

Veronika Prachárová
Odkaz pre starostu
pracharova@institutsgi.sk
27. jún 2021

Anonymný užívateľ

Zábradlie už v miniparčíku nie je.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania