Stromová-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
sabo@ sevt.sk sabo@ sevt.sk 24. augusta 2019

Priamo na svetelnom priechode pre chodcov pri Dome kultury – knžnice na Stromovej ul. je niekolko mesiacov vytlk.

27. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
02. september 2019

Jozef

zväčšuje sa a zväčšuje.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania