Račianska-stavby a budovy-zlý stav budovy

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Neriešený

Dobrý deň, na ulici Račianska na parcele CKN 17272/21 sa nachádza dlhodobo opustená a zdemolovaná garáž v ktorej sa hromadí odpad.
Prosím o nápravu.
Ďakujem

27. júl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
03. august 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: MÚ Nové Mesto
18. august 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom,

Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk
31. august 2021

Katka Drobna

Račianska-stavby a budovy-opustená budova

Opustene garaze, plne smeti a vykalov.

V okoli dost casto hori. 27.8.2021 opustena chatka (cca 70m od garazi). 30.8. Opustena budova vedla zahradnictva (300m od garazi)
Preco nikto nezasiahne. Vsetci cakaju kym to niekto podpali aby vznikla skoda?
Vsetky garaze su otvorene. Bezdomovci su na dennom poriadku. O problemoch vsetci vedia a nikto nic nemoze robit.
Verim, ze sa po dnesnom poziari niekto zobudi a pohne s danym problemom.
Dakujem
31. august 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom,

Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania