Cyprichova-znečisťovanie-pôdy

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený
meno
Milan Škvarna 30. júla 2021

Po rekonštrukcii tenisového kurtu na Cyprichovej ulici v areáli škôlky je zostatkový štrk spolu s pieskom rozhádzaný po okolí namiesto toho aby bol riadne odvezený a trávnatá plocha vyčistená. Zaujímalo by ma, či pracovníci dostali takéto pokyny. Nabudúce by som tiež odporučil použiť pod piesok a štrk igelit, ako sa to bežne robí.

03. august 2021

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Interne preveríme situáciu a napíšeme sem naše stanovisko.
Udiať by sa tak malo do konca tohto pracovného týždňa.

Mgr. Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy MÚ Bratislava - Rača
04. august 2021

Odpoveď samosprávy

Daný piesok bol v okolí areálu umiestnený iba dočasne a je momentálne odstraňovaný externým dodávateľom rekonštrukcie tenisového kurtu.

Ospravedlňujeme sa za dočasné zhoršenie podmienok v okolí predmetného areálu.

Mgr. Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy MÚ Bratislava - Rača
04. august 2021

Milan Škvarna

Dakujem za rychlu odpoved a jednanie,

S pozdravom,
Skvarna

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.