Nepriechodný chodník za dažďa

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
Zbyněk 22. septembra 2014

Na Ambroseho ulici, u bývalej škôlky, je už dlho vždy po daždi nepriechodný chodník. Obyvatelia z okolitých domov už dlho čakajú na opravu (nové vyspádovanie).

25. september 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
žiaľ, v tomto roku v dôsledku mimoriadne nepriaznivého počasia, ktoré nám prinieslo množstvo dažďa, sa nám objavili aj takéto problémy. Preveríme, či bude schodnou cestou zrekonštruovať chodník, alebo skôr riešiť okolitú zeleň, ktorá už nestíha vsakovať vodu, alebo iné riešenie. Vyžiada si to však čas aj financie a pravdepodobne koncepčnejšie riešenie.

Mestská časť Bratislava-Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania