Zničený rozchodník na zastávke Riviéra

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Juraj 12. septembra 2021

Zničený rozchodník. Plánuje sa s týmto problémom niečo robiť na zastávke Riviéra?

12. september 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
14. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Projektová kancelária

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
24. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

rozchodník bude v celom úseku predmetom reklamácie u zhotoviteľa.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
24. september 2021

Martin Paško

Ja by som sa len skromne opytal. Co ma dodavatel spolocne s tym, ze tadial non-stop chodia ludia peso a vyslapu ho? Ked ho dodavatel vymeni (za co nemoze a nemal by reklamaciu uznat), tak tade ludia predtanu chodit a neuslapu ho znova?
Chcelo by to skor pridat riesenie, ktore tomu zamedzi.
24. september 2021

Roman Mihalik

Pritom stačí dať v strede koľajiska plot a bude po probléme. Keď vedeli vyhovieť developerovi River Park II s presunom lámp z chodníka do koľajiska, či komplet zmenu skladby uloženia pevnej jazdnej dráhy od tunela po Riviéru, vybudovať deliaci plot by nemusel byť problém.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania