Odbočenie z Mlynskej doliny na Staré grunty

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení

Pri jazde cez Mlynskú dolinu narazíte na križovatku, kde je možné odbočiť na Staré grunty. Chýba tu samostatný odbočovací pruh, i keď miesto na jeho realizáciu tu je. A tak si navzájom zavadziame v plynulom prejazde.

12. september 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
13. september 2021

Endstand

Jak sa nedá? Veď je tam tabuľa pre odbočenie do ZOO..
19. september 2021

Max

áno, bolo by to fajn ak by tam bol, paneláky v Mlynskej stále pribúdajú , množstvo vodičov tam smerujúcich taktiež....
23. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie dopravného inžinierstva

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.