Kostlivého-Cesty a chodníky-iné

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení
meno
Marcela Binovská 28. septembra 2021

Veľmi zlé rozhladové pomery v križovatke ulíc Kostliveho a Babuskova na vnutrosidliskovej frekventovanej komunikácii. Prospelo by premiestnenie kontajnerov na odpad.

29. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
29. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

kolegovia z oddelenia životného prostredia preposlali podnet na spoločnosť OLO, ktorá je v danej veci kompetentná konať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
29. september 2021

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: OLO
29. september 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iné
29. september 2021

Marcela Binovská

Na začiatku Babuskovej je hneď za súkromnými parkovacími stojiskami nefunkčná plocha - čiastočne vybetonovana, asi bývalé pieskovisko. Bolo by to vhodne miesto na kontajnery. Možno si to vyžiada menšiu stavebnú úpravu.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania