Irkutská-kôš-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rusovce

V riešení
meno
Pavol Grasse 25. októbra 2021

Na konci ulice Irkutská pred rampou do lesa je aktuálne iba jeden odpadkový kôš, ktorý je preplnený, lebo boli odstránené dva stojany z vrecami na odpadky donedávna postavené vedľa tohto koša, takisto ako aj dva veľké žlté kontajnery na plast. Sezóna odpadkov neskončila ochladením. Ľudia chodia k jazeru a do lesa na prechádzky aj v zime. Poprosím o znovu doplnenie odpadkových košov a kontajnerov. Keď už sú ľudia natoľko zodpovedný a vynášajú svoje odpadky von z lesa, tak nech ich majú aj kam odhodiť, aby neboli motivovaný k ich pohodeniu v lese.

03. november 2021

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Hlavné mesto SR Bratislava v spolupráci s mestskou spoločnosťou OLO a.s. a OZV NATUR-PACK a.s. spustili začiatkom októbra 2021 nový spôsob zberu papiera a plastu zbieraného spolu s kompozitnými a kovovými obalmi formou vrecového zberu odvozom spred rodinných domov a z tohto dôvodu boli zrušené kontajnery na separovaný odpad aj v našej MČ. Doplnenie kontajnerov nateraz nie je možné. Odpadkové koše budeme priebežne podľa finančných možností obmieňať a dopĺňať.

MČ Bratislava-Rusovce

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.