Mlynské Nivy-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení

172/129 nefunkcne, vyblednute nalepky na celej ulici

10. apríl 2022

Filip

poprosim otocit foto
10. apríl 2022

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
10. apríl 2022

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

fotku som otočil. Zmena sa prejaví o niekoľko dní kvôli cachingu obrázkov na serveri portálu.
Nefunkčné osvetlenie som zadal aj do slm.lighting

S pozdravom,
Daniel
Administrátor portálu Odkaz pre starostu
13. apríl 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet, ktorého prijatie týmto potvrdzujeme. Pridelili sme ho kolegyniam a kolegom, ktorí majú riešenie danej agendy v kompetencii. O priebehu riešenia Vás na základe obdržaných stanovísk budeme priebežne informovať.

S pozdravom,
Kto? Oddelenie osvetlenia, sietí a energetiky

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
18. apríl 2022

Filip

svetlo svieti ale nalepky na celej ulici necitatelne

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania