Primaciálne námestie-parkovanie PAAS-vyňatie ul. Klobučnícka

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Linda Grossmann 17. septembra 2023

Ako je možné, že si zaplatím parkovanie paas, ešte si prezistím zóny kde môžem parkovať priamo cez pracovníka podpory aby nedošlo k nijakému priestupku z mojej strany, dostanem zelenou farbou vyznačenú mapku a hneď pri prvom parkovaní dostanem pokutu 10€ za zle parkovanie? Zóna klobučnícka je vraj vyňatá z tohto parkovania… prečo to nie je takto zaznačené v mapke? Rada by som sa informovala kde si žiadať vrátenie pokuty lebo podla tejto informanej mapky, ktorú som si pracne sama zisťovala a ktorú mi aj poskytli z podpory, nie je chyba na mojej strane! Nikde som to nenašla ani uvedené. To je dosť protichodné s informáciami. Malo by sa to dať na poriadok! A vratit mo peniaze z pokuty!

17. september 2023

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
17. september 2023

Jakub

ako drzitelka vodicskeho opravnenia ste sa mali pozerat na dopravne znacenie na ulici. To bolo urcite spravne a jasne. Ak sa vam ako relevantna zda mapka celeho centra vratane ulic co su v historickom jadre tak to je hlupy alibizmus. Za zle parkovanie sa davaju pokuty 20-70 euro. Ak vam fakt dali 10 to radsej nikde nehovorte lebo to uz sa nad vami fakt niekto zlutoval. Ak sa vratim k vasej otazke kto vam vrati peniaze za pokutu skuste kontaktovat svoju autoskolu. V cestnej premavke sa riadime zasadne znacenim a nie "priatelom" na telefone.
18. september 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Váš podnet, za ktorého nahlásenie ďakujeme, sme v tejto chvíli pridelili kolegyniam a kolegom, ktorí majú oblasť, ktorej sa podnet týka, v kompetencii. Obdržané stanoviská ohľadom jeho riešenia Vám sprostredkujeme.

S pozdravom,
Kto? Oddelenie parkovania
Kedy? 2023

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania