Strelkova-krík-neostrihaný

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený

Má nejaký význam táto lavička obkolesená starým rozrasteným krikom na začiatku Strelkovej? Tieto socikovske ihličnany sú len jedným veľkým smetiskom, toaletou a úkrytov hlodavcov, v meste ich teraz dávajú odvšadiaľ preč. Navrhujem buď zrušiť lavičku - nedá za využívať, alebo zrušiť samotný krík z vyššie menovaných dôvodov.

12. marec 2024

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Po jeho preverení budeme informovať o spôsobe riešenia.

Eva Váczy, inšpektorka životného prostredia
08. máj 2024

Martin Uváček

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený
08. máj 2024

Odkaz pre starostu

Vážení užívatelia,

predmetný podnet sme opätovne preposlali zodpovednému subjektu.

S pozdravom,

Tomáš Štěpán
administrátor odkazprestarostu.sk
Bratislava - Rača
14. máj 2024

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, podnet evidujeme, úprava kríku prebehne v priebehu 2-3 týždňov.

Eva Váczy, inšpektorka životného prostredia
02. jún 2024

Martin Uváček

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený
02. jún 2024

Odkaz pre starostu

Vážení užívatelia,

predmetný podnet sme opätovne preposlali zodpovednému subjektu.

S pozdravom,

Tomáš Štěpán
administrátor odkazprestarostu.sk
Bratislava - Rača
11. jún 2024

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, krík okolo lavičky bol ostrihaný.

Eva Váczy, inšpektorka životného prostredia

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania