Opustený bicykel na Hurbanovom námestí

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
meno
Jan Bakos 14. júla 2015

Na Hurbanovom námestí už asi druhý mesiac stojí bicykel. Pomaly ale isto začína podliehať počasiu a ulici.
Celkom by ma zaujímalo, či sa aj na opustené a nepojazdné bicykle vzťahuje "štandardný" postup na odpratávanie vrakov vozidiel (umiestnenie výzvy - 30 dní - odpratanie). ;)

28. september 2018

Martin U

Cyklostanovište bolo zreorganizované a tento bicykel sa tam už nenachádza. Podnet vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania