Bajkalská — zničený chodník

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení

Najškaredší chodník v Bratislave. V strede zvlnený, vhodný na úraz....

13. august 2015

Jozef Novák

V tomto meste nefungujú základné veci, aký je problém aby cez ten nadjazd po chodníku prešlo malé zametacie auto raz za dva mesiace a pozametalo ho? No taký že toto mesto nič nemá, okrem utajených nevýhodných a nevypovedateľných zmlúv s dodávateľmi, čo robia diletantskú robotu za neprimerané ceny. Tak isto výmena povrchu by sa pri kontrole obstarávania nezávislými pozorovateľmi z občianskych združení dala zabezpečiť za podstatne nižšie ceny ako sme v Bratislave zvyknutí a za rovnaký rozpočtový balík urobiť väčší objem prác.
27. august 2015

emem

Fakt by som zodpovednych za toto mesto vyhnal za hranice !
12. apríl 2020

Martin Uváček

Vesta bola opravená v roku 2018. Chodník je dodnes v rovnakom stave.
16. apríl 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve

S pozdravom
Stanislav
Administrátor portálu Odkaz pre starostu
17. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
22. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Oddelenie správy komunikácií k podnetu uviedlo, že v roku 2018 bola vykonaná oprava poškodeného krytu komunikácie na Bajkalskej ulici. V pláne (pre rok 2020 a 2021) nebola zaradená oprava predmetných chodníkov. Vzhľadom na celkový stav, súčasnú situáciu a plánované prostriedky, bude oprava povrchov chodníky na mostnom objekte zaradená do plánu opráv v najbližšom období.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
22. máj 2020

Žofia

Rozbitý chodník na Bajkalskej (na moste ponad Ružinovskú)

Rozbitý a zvlnený chodník po ktorom má každý cyklista či mamička s kočíkom adrenalínovú jazdu (keď vezmeme do úvahy veľmi rušnú Bajkalskú ulicu - jedno pošmyknutie a máme tu nehodu) bol zjavne zničený od stojacich áut. Momentálne v blízkosti rekonštruujú križovatku - viem že to nie je také jednoduché, ale nemohli by zavítať aj sem?

PS: Na Bajkalskej je viacero miest kde je zvlnená aj vozovka - sú už označené, takže sa s nimi pravdepodobne bude niečo robiť. Teda dúfam že bude...
24. máj 2020

emem

Som nadseny ze 5 rokov trvalo jednemu podnetu sa dostat tam , kde ho aspon jedny oci precitali :-)
20. júl 2020

Peter Oravec

Dobrý deň.
Nerešený podnet.
Prosím o preposlanie.
20. júl 2020

Peter Oravec

Bajkalská-chodník-bariérový

Poškodený, zvlnený, deravý a pre chodocov teda veľmi nebezpečný chodník na Bajkalskej na nadjazde ponad Ružinovskú. Prosím o opravu chodníka.
20. júl 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

Vaša aktualizácia bola preposlaná samospráve.

S pozdravom
Barbora
Administrátorka portálu Odkaz pre starostu
28. august 2020

Peter Oravec

Dobrý deň,
neriešený, magsitrátom päť rokov ignorovaný podnet.
Prosím o preposlanie.
31. marec 2021

Lukáš

Na zaklade stavu chodniku je možné podnet zaradit do skupín: Výtlk, Bariérový, Rozkopaný, chýbajúci, poškodená dlažba a bariiéra na chodníku. Je nebezpecne tuto komunikaciu vyuzivat.
01. apríl 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne zaslaný samospráve.

S pozdravom,
Barbora
Administrátorka portálu Odkaz pre starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania