Zarastajúci cyklochodník vo Vlčom hrdle

Zodpovednosť za riešenie: STaRZ

V riešení
meno
Anonymný užívateľ 20. septembra 2012

Cyklochodník v smere od bufetu pri čerstvo zrevitalizovanej cyklotrase k Malému Dunaju nám pomaly ale isto zarastá. Bolo by potrebné kríky opíliť a zároveň opätovne vyznačiť cyklochodník vodorovným značením.

20. september 2012

Peter

Však zmocnenec primátora pre cyklodopravu tvrdil, že cyklochodník je revitalizovaný (čítaj obnovený, opravený). Žeby niekde urobili súdruhovia chybu?
22. september 2012

Adam

Je to presne tak, ako na celom Slovensku. Stale sa caka, kedy stromy a kry roztrhaju vsetky cesty a chodniky. A potom parlament zalozi Slovensky narodny urad boja proti prirode! Stale nechapu, ze cim neskor sa zacne s odstranovanim takto zasiahnutych komunikacii, tak to bude drahsie a drahsie.
26. september 2012

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Uvedený cyklochodník má v správe spoločnosť STARZ (organizácia Magistrátu hlavného mesta SR Bratislavy) , ktorá podľa vyjadrenia zeleň popri cyklotrase upraví ešte v tomto obdobi, vodorovne značenie však v tomto roku nestihnu obnoviť. Vzhľadom k tomu, že v tomto roku sa obnovili veľké úseky cyklotrás, nie je možné odstrániť všetky nedostatky.

Tatiana Baáriová, kancelária starostu
12. júl 2016

Juraj

Zarastený chodník burinou

Zarastený chodník aj cyklotrasa vo Vlčom hrdle na ceste od Slovnaftu k prístavu. Medzi železničným priecestím a bufetom Šimani v CELEJ DĹžKE POPRI CESTE. Burina a kríky prerastájú miestami do polovice chodníka a nastávajú kolízne situácie medzi chodcami a cyklistami.
13. júl 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň ,
ďakujeme za podnet.
V blízkom čase zabezpečíme orez.
S pozdravom
Katarína Szabová
STARZ

Katarína Szabova
STARZ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania