Zarastená zastávka aj chodník súčasne

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený

pri Skyboxe je chodník aj zastávka MHD zarastená truskavcom a najmä na miestach určených pre orientáciu nevidiacich, bolo by to potrebné vyčistiť

01. september 2016

Peter

aj po roku je to to samé, neochota DPB udržiavať zastávku ako sa patrí
31. máj 2020

Martin Uváček

Stav zastávky a burine v nej je aj v roku 2020 +- rovnaký.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania