Neudržiavaná zeleň a odpadky na Trenčianskej ulici

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Zaslal: Anonymný užívateľ, 16. októbra 2015

magistrát po presadení stromov stratil záujem o starostlivosť o zeleň a čistotu na Trenčianskej ulici. Vo vysokej a neudržiavanej burine sa darí aj odpadkom...... Zabezpečte prosím nápravu, dakujem

03. november 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za podnet. Bol vyriešený.

Oddelenie komunikácie a marketingu
03. november 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za Váš podnet. Bol vyriešený.

Oddelenie komunikácie a marketingu
29. september 2016

obcan

Neporiadok u rohu Trencianska/Priemyselna

Snimky dokumentuju neporiadik na nepokosenom zelenom pase u rohu Trencianska/Priemyselna, na strane kaviarne MiaMija. Nepokosena trava je po celj dlzke Trencianska od Priemyselnej po Ruzovu dolinu.
09. október 2016

peter

Smetie dlhodobo neodstranene

smetie dlhodobo neodstranene
17. november 2016

obcan

Nepokoseny, nedocisteny travnaty pas, Trencianska

Travnaty pas od rohu Priemyselnej (u objektu SaS-u) pozdlz Trencianskej v kompetencii Magistratu je zanedbany, nepokoseny, plny odpadkov.
01. december 2016

obcan

Zeleny pas - Trencianska od Priemyselnej po Ruz dolinu

Tento pas zelene v kompetencii Magistratu je nepokoseny a plny odpadkov.
05. január 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

všetky plochy v správe mesta sa pravidelne a podľa potreby upratujú. Nie vždy je možné okamžite upratať všetky plochy naraz, najmä po silnom vetre, ktorý narobí veľa neporiadku.

Oddelenie komunikácie a marketingu
Hlavné mesto SR Bratislava
05. január 2017

obcan

Re Magistrat/OKM: v 2016 bol 1. podnet uverejneny 29.9.2016 a za celu dobu az 05.1.2017 bolo dane vyjadrenie, Za celu dobu tam NIC urobene nebolo!! Nepokosene, nedocistene. Aj inde fuka a ine mesta nie su tak zanedbavane ak Bratislava, hlsvne mesto!!!
31. marec 2017

obcan

Od rohu Priemyselnej po Trencianskej smerom do mesta pi pravej strane je riadny svincik na zelenom pase! Vazeni na Magistrate hl. mesta, Bratislava JE hlane mesto, tak sa laskavo za peniaze obcanov, danovych popkatnikov, o to mesto starajte!!!!
31. marec 2017

obcan

Od rohu Priemyselnej po Trencianskej smerom do mesta pi pravej strane je riadny svincik na zelenom pase! Vazeni na Magistrate hl. mesta, Bratislava JE hlane mesto, tak sa laskavo za peniaze obcanov, danovych popkatnikov, o to mesto starajte!!!!
12. apríl 2017

obcan

Stav pretrvava, snimky su zo 4.4.2017, ale teraz je to este horsie aj dalej, pred Notarstvom atd. Je to vizitka Magistratu, pretoze ta udrzba patri do ich kompetencie. Kancelaria primatora by mala viacej kontrolovat napravu, co sa tyka podnetov od obcanov.
05. máj 2017

obcan

Nedocistene zeleny pas - Trencianska/Priemyselnej/Liberalny dom

Cele mesiace su na tom zelem pase odpadky, Magistrat bol x-krat upozornovany, je to teda vizitka spravy Mavistratu, ako sa stara o cisfotu a udrzbu zelene v hlavnom meste.
06. máj 2017

Lili

Nedavno som cez spominanu lokalitu isla. Je to naozaj tak ako upozornil obcan. Moze miestny urad v nasom mene upozornit Magistrat a pomoct tak vycisteniu priestoru? PRECO TO TAK DLHO TRVA? Ludia divajme sa okolo seba. Urady to za nas nespravia !! Od nich dostanete len kazdy rok sek na zaplatenie dane !! Páni, ked na vycistenie nemate peniaze, zorganizujte brigadu a kazdy obcan ktory sa jej zucastni nebude musiet zaplatit dan z nehnutelnosti. Co Vy na tento návrh?
06. máj 2017

obcan

Vyborny napad!! Akurat teraz dosiel sek na zaplatenie mestnej dane a prihovorom pana primatora, ako dakuje a ze sa tie dinancne prostriedky pouziju, okrem ineho, aj na poriadok a zelen.... Tak to sme zvedavi, pan primator! Je to ostudne, ako vyzera hlavne mesto statu!
06. október 2017

obcan

Nateraz vyriesene.
16. apríl 2018

Anonymný užívateľ

A takto to robia v rakúskej obci Schwechat. Nové stromy majú ochranný protimrazový biely náter a vlastné číslo!
17. apríl 2018

Stefan

tento podnet nie je vyrieseny! Tie obrazky su z Rakuska , To na Trenčianskej nebude nikdy!!! Prosím vrátiť na status" Rieši sa už skoro rok"!
19. apríl 2018

Odkaz pre starostu

re: Stefan
Podnetu bol zmenený status na vyriešený nie na základe vašej aktualizácie ale komentára od "občana" zo 6.10.2017.
Poprosím Vás o aktualizáciu z daného miesta, následne bude zaslaný podnet opätovne magistrátu na riešenie.
S pozdravom
Zuzana Žurkinová
administrátorka portálu

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.