Vrak auta pri Jarovciach

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Zaslal: lemo, 12. januára 2016

V bezprostrednej blizkosti statnej hranice s Rakuskom na ceste medzi Jarovcami a Kittsee je uz viacero mesiacov odstavene auto, ktore prechadza postupne rozsiahlejsimi a rozsiahlejsimi fazami rozkladu a vandalizmu. Policajti sa vozia pravidelne okolo, no auto tam stale je. Auto aspon na zaciatku malo aj SPZ no napriek tomu sa s nim nic nedeje. Len par stovak metrov na zapad by sa urady istotne tak dlho necinne neprizerali. Auto medzicasom uz aj nejaky dobrak podpalil.

14. január 2016

občan Peter

No super, tak už to teraz môže samospráva odtiahnúť a nevyhovárať sa na ŠPZ-ky. Ja toto nepochopím. Prečo to nechajú kompetentní len tak? Zisťoval vôbec niekto, či nešlo o kradnuté auto? A ak sa auta niekto len zbavil, treba ho vypátrať a dať mu riadnu pokutu, minimálne za znečistenie životného prostredia (bohvie čo tam vytieklo) a aj za hasičský zásah, pretože zrejme išlo o nedbanlivosť majiteľa.
Kompetentným pripomínam, že išlo o Renault Mégane modrej farby s VIN kódom VF1BM0C0H28186075 a ŠPZ-kou MA-515BL.
15. január 2016

El Padre

teraz vecer som isiel okolo samozrejme stale tam je..nadherna vizitka mesta pre zahranicnych ktori prichadzaju z Rakuska. welcome to Bratislava!! az mi to pripomina neslavne znamu scenu z filmu Eurotrip
26. január 2016

Anonymný užívateľ

Uz raz nahlasene ... ked to mohli policajti riesit, neriesili - a toto je vysledok .... https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/22904/vrak-na-ceste-do-jaroviec
27. január 2016

lemo

napisal som do bratislavskych novin. uvidime ci trochu medializacie niekoho pohne k nejakej aktivite.
01. marec 2016

Samo Muransky

Autovrak na ceste do Kittsee

Na starej ceste z Jaroviec do Kittsee sa dlhsiu dobu nachadza ocividne nepojazdny vrak. Vozidlo sa nachadza este na slovenskom uzemi, kratko za zjazdom z mosta ponad dialnicu D4.
22. apríl 2016

Peter Oravec

Vrak auta za Jarovcami

Za Jarovcami smerom na Kittsee (predĺženie Palmovej ulice) je zhorené auto. Prosím o odstránenie.
09. máj 2016

lemo

je to neuveritelne ale vrak bol odstraneny
10. máj 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

odvoz uvedeného vraku po dohode zabezpečí mestská časť.

Oddelenie komunikácie a marketingu
Hlavné mesto SR Bratislava

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.