Odpad a vrak auta za Jarovcami

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Jarovce

Neriešený

Zaslal: Miriam, 18. marca 2016 Odoslané z mobilnej aplikácie

Asi 2km za Jarovcami pred statnou hranicou Rakuska je uz asi vyse mesiaca zhorety vrak auta a hromadia sa tam aj plastove vrecia s odpadom. Necely kilometer odtial je uz iny stat, kde sme este nieco podobne nevideli.

21. apríl 2016

Miriam

Sekretariat MČ Jarovce nereaguje ani po pripomienke mailom
10. máj 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

odvoz uvedeného vraku po dohode zabezpečí mestská časť.

Oddelenie komunikácie a marketingu
Hlavné mesto SR Bratislava
10. máj 2016

Miriam

Nech MČ neprehliadne ani tie vrecia s odpadom
30. máj 2016

Miriam

Vrak zmizol, dakujeme. Zaroven tam vsak ostalo alebo uz pribudlo jedno cierne vrece s odpadom
01. júl 2016

Miriam

Na mieste su znova igelitove vrecia so slovenskym odpadom...
11. júl 2016

Miriam

Vrecia so slovenskym odpadom tam stale su a starostu evidentne netrapi, ze ich tam niekto pravidelne vyvaza.
17. december 2016

Nacbo Ynmynona

Prosím o odstránenie čiernych skládok. Neriešených podnetov na čierne skládky je v tejto oblasti viacero:
https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/16520/nova-skladka-v-aleji-z-cesty-jarovce-kittsee
https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/8935/divoke-skladky
Preto prosím aj o častejší dohľad nad touto lokalitou, alebo nejaké iné riešenie, ktoré bude účinnejšie ako cedule. Ďakujem

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.