Nebezpečná elektroinštalácia na OD Centrum

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

V riešení

Na verejnom priestranstve - na budove OD Centrum - na Zohorskej ulici je nebezpecne umiestnena vonkajsia elektoinstalacia. Odhalene vodice, kable ledabolo prilepene na steny, spadnute kable do vysky hlavy, odhalene kable na dazdi... Ziadam okamzite skontrolovat sulad instalacie so zakonom.

24. február 2016

Ľudmila

Komu bol postupeny tento podnet?
04. apríl 2016

Odpoveď samosprávy

Dobry den.
Vlastnikom budovy je firma City Corp Real a.s. Obratili sme sa na nich mailom so ziadostou o riesenie situacie. Oni prenajimaju priestory dalsim podnikatelom.

Halina Trubinyiova
oddelenie dopravy a ZP
MiU MC Bratislava - Karlova Ves

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania