Množstvo odpadu na zastávke električky-už mesiace

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený

Na zastavke elektriciek Slovanet smerom do mesta sa na obrubniku medzi cestou a nastupistom nachadza a mesiace zhromazduje odpad (hlavne špaky).

15. september 2019

Lukáš Bartošovič

dobry den, kde je reakcia DPB?
ved podnet je stale aktualny, spakov cela halda, dokonca aj nejake plechovky od piva a energetakov sa najdu (do kosa na pouzite cestovne listky sa uz asi nevosli)
nieco mi vsak hovori, ze tento podnet sa nepodari spolahlivo vyriesit (resp. sa to podari na den-dva po dokladnom upratani)
vtipne je, ze sa na zastavke nachadza oznam ZAKAZ FAJCIT a tiez upozornenie, ze priestor je monitorovany (ako? kym? kedy?)
28. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

veľmi pekne ďakujeme za nahlásenie podnetu. Týmto Vám potvrdzujeme jeho prijatie a už sa ním zaoberá príslušné oddelenie. Veríme, že Vám odpoveď prinesieme čo najskôr.

odbor marketingu a komunikácie Dopravného podniku Bratislava, akciovej spoločnosti
11. január 2020

Lukáš Bartošovič

aj odpoved a tiez "odspakovanie" zastavky
mozno by veci pomohlo udelenie niekolkych pokut na vystrahu a ich nasledna medializacia
25. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, v 7. týždni 2020 riešila Mestská polícia porušenie ustanovení vyplývajúcich zo zákona o ochrane nefajčiarov tým, že ľudia fajčili na zastávkach mestskej hromadnej dopravy riešila celkovo 10 krát. Veríme, že sa uvedomelosť spoluobčanov postupne zvýši.
http://msp.bratislava.sk/zasahy%2Dhliadok%2Dmsp%2Dv%2D7%2Dtyzdni/d-2745

odbor marketingu a komunikácie Dopravného podniku Bratislava, akciovej spoločnosti
03. marec 2020

Odkaz pre starostu

Vážený DPB,

Podnet sa týka najmä odstránenia znečistenia špakmi, pozriete sa prosím Vás na možnosti odstránenia tohto znečistenia? Žiaľ dovtedy nemôžem označiť podnet ako vyriešený.

S pozdravom
Stanislav
Administrátor portálu Odkaz pre starostu
09. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Pekný deň,

Ďakujeme za Váš podnet. O čistotu na Vami uvedenej zastávke, ako i o priestor medzi zábradlím a cestnou komunikáciou na električkovej zastávke sa pravidelne staráme. Bohužiaľ, stále sa nájde značné množstvo ľudí, ktorí porušujú zákon o ochrane nefajčiarov a na dôvažok znečisťujú verejné priestranstvá.

odbor marketingu a komunikácie Dopravného podniku Bratislava, akciovej spoločnosti
09. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Pekný deň,

Ďakujeme za Váš podnet. O čistotu na Vami uvedenej zastávke, ako i o priestor medzi zábradlím a cestnou komunikáciou na električkovej zastávke sa pravidelne staráme. Bohužiaľ, stále sa nájde značné množstvo ľudí, ktorí porušujú zákon o ochrane nefajčiarov a na dôvažok znečisťujú verejné priestranstvá.

odbor marketingu a komunikácie Dopravného podniku Bratislava, akciovej spoločnosti

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania