Poškodzovaný mestský inventár

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

Neriešený
meno
Odkazprestarostu.sk 20. novembra 2012

Na Rajeckej ulici je dlhodobo a opakovane poškodzovaný mestský inventár, konkrétne odpadkové koše, hojdačky a basketbalové koše. Nehovoriac o tom, že v pieskoviskách kedysi boli aj šmykľavky, ktoré tam už nie sú. Bolo by tiež fajn vyzbierať smeti porozhadzované po okolí a ohorky z cigariet.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania