Parkovanie

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Neriešený

Zaslal: Matúš Čupka, 30. januára 2010

Pred novou budovou SND sa nachádza obrovské divoké parkovisko, kde parkujú denne desiatky áut a ničia verejné priestranstvo

10. február 2010

Odpoveď samosprávy

Podľa snímky, ktorú ste priložili k svojmu e-mailu, ide o pozemok priľahlý k parkovisku pri novostavbe SND. Podľa našich informácií tento pozemok vlastní Ministerstvo kultúry SR. Odporúčame vám obrátiť sa na jeho zástupcov, ktorí zrejme poznajú zámery rezortu s týmto pozemkom. Akékoľvek zásahy môže robiť iba vlastník nehnuteľnosti.

Priľahlé komunikácie - Olejkárska a Landererova - spravuje hlavné mesto.

S úctou

Alena Kopřivová
hovorca
referát komunikácie s verejnosťou
Miestny úrad MČ Bratislava - Staré Mesto
Vajanského nábrežie 3
814 21 Bratislava
22. júl 2013

m

auta asi prechadzaju cez chodnik, ktory patri mestu, a je to protizakonne... tupota a neochota cokolvek urobit pre poriadok a pravo ludi co pracuju v samosprave naozaj nema hranic...
10. marec 2014

Peter Oravec

Aktuálny stav: bez zmeny.
25. apríl 2016

Anonymný užívateľ

pan matus dufam, ze ste stastny je to teraz len velke smetisko, gratulujem vam, ze ste obrali beznych ludi o parkovanie, ste charakter

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.