Zničené opory stromov na Sumbalovej

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

V okolí Sumbalovej boli v minulosti vysadené stromy, ktoré chránila drevená konštrukcia. Dnes už sú však tieto konštrukcie miestami poničené, príp. naklonené a bránia tak prirodzenému rastu stromov. Chcel by som tak poprosiť o opravu týchto oporných konštrukcií, resp. o ich odstránenie. Ďakujem.

07. marec 2016

Odpoveď samosprávy

Dobry den,
Pokyn na odstranenie kolov sme zaslali nasej hospodarskej sprave.
Dakujeme za upozornenie

Halina Trubinyiova
oddelenie dopravy a ZP
MiU MC Bratislava - Karlova Ves
17. máj 2016

Karlovešťan

Opory boli konečne odstránené, podnet je tak vyriešený.
31. máj 2016

Karlovešťan

Podnet je vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania