Informačné tabule v zlom stave - Rusovce

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rusovce

Neriešený

Zaslal: Martin, 25. marca 2016

Informačné tabule na turistickom chodníku v Rusovciach sú vo veľmi zlom stave, sú vyblednuté a popísané vandalmi. Bolo by vhodné nahradiť ich novými, je to pekné miesto na oddych aj turistiku.

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.