Chýbajúce osvetlenie na parkovisku Tupolevova

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

V riešení
meno
Peter 04. apríla 2016

Poprosim o osvetlenie parkoviska na Tupolevovej ulici, byvale klzisko. Auta najme tie v strede parkoviska su v uplnej tme. Vcera mi tam niekto v noci odrezal katalyzator. Dakujem

07. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Tupelová ulica patrí pod správu MČ Petržalka. Dávame jej to do zodpovednosti a veríme, že sa táto nepríjemnosť čoskoro napraví.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania