Tupolevova - nedostatočné osvetlenie

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení

prosím nainštalovať pár lámp k tomuto parkovisko nakoľko je tam tma a hrozia nebezpečné situácie.

04. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
22. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na základe vyjadrenia správcu verejného osvetlenia, sme daný podnet zaradili do zoznamu potenciálnych akcií mesta.

Oddelenie stavebných činností
Hlavné mesto SR Bratislava
22. január 2020

Chcem Zmenu

ďakujeme
02. november 2020

Juraj

Dobrý deň prajem, v akom stave je to prosím? Máme aj nejaký časový horizont, do kedy by to mohlo byť osvetlené? Ďakujem.
08. november 2020

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve s prosbou odpovede k poslednému komentáru.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
08. november 2020

Juraj

Ďakujem za informáciu.
25. február 2021

Juraj

Dobrý deň pán Haman, pripomínam sa po pár mesiacoch, či sa niečo pohlo. Máme prosím nejakú reakciu? Ďakujem
26. február 2021

Michal Haman

Zdravím, nie. Keď príde odpoveď, bude tu zverejnená.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania