Vrak na Riazanskej

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý
meno
Martin 13. mája 2016

Na Riazanskej sa nachadza opustene vozidlo bez ECV a s vyprsanymi TK a EK.

16. máj 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na vybavenie.

Jana Plevová
18. máj 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podľa vyjadrenia oddelenia Verejného poriadku uvedené odstavené motorové vozidlo sa nachádza na komunikácií II. triedy, ktorá patrí pod Magistrát.
(V zmysle zákona 79/2015 § 67 ods.3 vozidlo je povinný odstrániť a následne umiestniť na určené parkovisko správca cesty - ak sa vozidlo odstraňuje z cesty alebo verejného priestranstva).

Jana Plevová
18. máj 2016

Martin

No a uz sme doriesili...
06. jún 2016

Martin

A z magistrátu ani bú ani mú, zatiaľ jediný dôkaz, že tam niekto existuje vidím len na svojej výplatnej páske.
06. jún 2016

Martin

Auto tam stále stojí
18. júl 2016

Martin

Dvojmesacne vyrocie nicnerobenia...
24. august 2016

Martin

Ja len, že furt nič...
28. november 2016

Martin

Poprosim admina o preposlanie na magistrat, kedze to tu ocividne ignoruju. Dakujem
28. november 2016

Matej Šebej

Zdravim Vas Martin,

podnet bol na Magistrat presmerovany uz dna 18.5. 2016. Na Vasu ziadost im podnet zasielam znova.

S pozdravom

Administrátor OPS pre MČ BaNM
29. november 2016

Martin

Dakujem :)
14. jún 2017

Martin

Dobry den, myslim, ze po vyse roku je opat cas na preposlanie na magistrat. Hoci uz neverim, ze sa nieco pohne.
18. september 2017

Martin

Po takmer roku a pol, skuste hadat co...
31. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.

Na odstavené vozidlo bola dňa 30.1.2018 umiestnená 60 dňová výzva na jeho odstránenie.

S pozdravom

Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
10. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
informujeme Vás, že dňa 10.04.2018 bude zaslaná žiadosť na odstránenie vozidla.

Pekný deň

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
12. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vo veci Vášho podnetu Vás informujeme, že v čase obhliadky lokality sa automobil nenachádzal na uvedenom mieste.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania