Jama uprostred križovatky na Odborárskom námesti

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Juraj 17. mája 2016

jama/výtlk uprostred križovatky síce označená ale na tom mieste dosť prekáža

18. máj 2016

Mik

tá už je tam vyše mesiaca takto...... a aj pri Tescu sa vytvorila jedna a oznacili ju podobne. Takto sa asi po novom riešia výtlky, dáme značku, upozorníme vodičov na nebezpečenstvo a zaradíme výtlky do plánu opráv. Krásny alibizmus.....
02. jún 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za Váš podnet. Ako nás informoval správca komunikácie, výtlk je už opravený

Oddelenie komunikácie a marketingu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania