Vraky áut bez značiek na prechode Berg

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 14. februára 2013

Komunikovala som s ministerstvom vnutra, i ministerstvom zivotneho prostredia a vsetci sa od problemu distancuju. Auta su vyradene z evidencie colnej spravy za budovou ktorej su aj odstavene, no aj napriek tomu ich skladuju a nemaju zaujem ich odstranit.

16. február 2013

Lacike

miroslava.slemenska@financnasprava.sk

hovorkyňa colníkov, treba ju bombardovať
16. február 2013

igor

Ked mi ich daju behom dna ich z radostou odp4racem
18. február 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
pracovníci oddelenia ŽP vykonali dňa 18. 02. 2013 obhliadku daného miesta. Vozidlá sú umiestené na pozemku Colného úradu a preto mestská časť Petržalka nemôže tieto vozidlá riešiť tak, ako keď parkujú na verejných priestranstvách. Oslovili sme riaditeľa Colného úradu v BA, ktorý nám oznámil, že o uvedených vozidlách vedia, ale v súčasnosti nemôžu s nimi manipulovať, lebo prebieha vyšetrovanie ich nelegálneho dovozu na Slovensko.

Milka Podmajerská
vedúca Kancelárie starostu
Miestny úrad Bratislava-Petržalka
Kutlíkova 17, Bratislava
t.č. 02/63823 065
fax 02/63 823 908
milka.podmajerska@petrzalka.sk
www.petrzalka.sk
18. február 2013

Ladislav

zadarmo ich odtiahnem
20. jún 2013

Anonymný užívateľ

Auta boli odstranene, aj ked dovody preco tam auta stali mi Ministerstvo Vnutra vysvetlilo inac ako v oficialnom liste :-)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania