Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Odpadky

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Čunovo

Neriešený

Zaslal: Bratislava proti reklame, 06. júna 2016

V blízkosti hraničného priechodu Rajka sa nachádza v tráve pozostatok reklamy na betónové ploty.

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.