Neodtekajúca voda z cyklopruhu - Dulovo nám.

Zodpovednosť za riešenie: STaRZ

Neriešený
meno
Nacbo Ynmynona 14. júna 2016

Na Dulovom námestí sa na cyklopruhu pri daždi vytvára obrovská kaluž. Vode v odtekaní bránia zábrany, ktoré oddeľujú cyklopruh od cesty.

13. júl 2016

Jan Bakos

Cyklokúpalisko Dulovo námestie

Žlté oddeľovače cyklistov od áut žiaľ okrem svojej pôvodnej funkcie zadržiavajú dažďovú vodu, takže na cyklochodníku sa tvoria po daždi veľké kaluže.
Nedalo by sa s tým niečo urobiť? Možno vynechať jeden žltý dielec, aby mohla voda odtiecť.
14. júl 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za Váš podnet. Informovali sme o ňom správcu komunikácie. Po preverení situácie navrhne opatrenie.

Oddelenie komunikácie a marketingu
25. marec 2018

Nacbo Ynmynona

Navrhol správca nejaké opatrenie? Lebo na oboch cyklopruhoch na Dulovom námestí stále zvykne stáť voda. Žiadam o rýchlu nápravu.
29. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.Opätovne sme ho postúpili na príslušné útvary Magistrátu hl. mesta, ktoré sa mu budú venovať.

S pozdravom Oddelenie vzťahov s verejnosťou. Hlavné mesto SR Bratislava.
05. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, Hlavné mesto Bratislava cyklotrasu nespravuje, ani ju nezriaďovalo. Je potrebne obrátiť sa na správcu cyklotrasy.


S pozdravom Oddelenie správy komunikácií. Hlavné mesto SR Bratislava.
05. apríl 2018

R.Svebo

To sa tu ako magistrát prostredníctvom Oddelenia správy komunikácií vysmieva občanovi?
Že hľadaj si správcu komunikácie, cyklotrasy. To ako nevie magistrát, kto tu komunikáciu spravuje? Nie je schopný osloviť dotyčnú MČ? Prípadne ak zistí, že žiadného správcu nemá, komu je zverený verejný majetok, ten nechá ho naďalej len tak bez povšimnutia?
To Augiášov chliev je šuviks.
Dúfam, že mosty majú svojích správcov.
05. apríl 2018

Jan Bakos

Ak si všimnete úplne hore, tak zodpovednosť prehodili na MČ Ružinov. O čom ale trochu pochybujem a skôr by som podozrieval STaRZ. Ale uvidíme.

Inak ale zdieľam nespokojnosť. Trvalo iba dva roky, aby magistrát zistil, že to nieje ich vec. Len čo sa dostavia diaľnica do Košíc, budú sa kompetentní okamžite zaoberať týmto problémom.

P.S. Administrátori - vedeli by ste nám prosím potvrdiť, či to od začiatku bolo na Magistráte? Prípadne komu všetkému (a kedy) to už bolo priradené?
Ďakujeme!
10. apríl 2018

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
ako môžete vidieť na odpovediach z magistrátu, dlho podnet stál odkedy im bol podnet pridelený 30.6.2016, kým nebol na základe aktualizácie znova zaslaný na riešenie, a teda odpovedali až 29.3. a 5.4. a simultánne prehodili zodpovednosť na MÚ Ružinov. Tiež sa domnievam, že by sa mali vyjadriť zo STARZu, takže podnet im bol zaslaný.

S pozdravom
Zuzana Žurkinová
administrátorka portálu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania