Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Nevynášanie nádob na psie exkrementy

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

Vyriešený

Zaslal: Lucia Kadlecová, 15. júna 2016

Dobry den
Chcela by som poprosit obec aby zabezpecila pravidelne vysypanie kosov na psie exkrementy aj na Buzalkovej ulici.
Tieto kose neboli vysypane minimalne 2 tyzdne a popravde suseda ktora ma na travniku pred domom takyto kos so zabezpecila uz vycistenie sama - pretoze sa to vseko sypalo von a bol problem s kosenim travy.
Navyse tym ze kose nevysypali nepribudli ani sacky na PE.
Blizi sa leto a mat pri chodniku kos na PE, ktory sa nevysypal min 2 tyzdne , je neprijemne pretoze sa siri nie len "skvela" aroma ale psickari !balicky" po svojich psoch chcu aj naprek tomu ze je kos plny to tam este natrepat a tak sa to potom vysypa na zem
Dakujem

16. jún 2016

Odpoveď samosprávy

Vážená pani Kadlecová,

ďakujeme Vám za Váš podnet, ktorým prejavujete svoj vzťah k čistote v našej mestskej časti. Uvedená situácia vznikla z objektívnych príčin, ktorých dôvodom bola zmena subjektu zabezpečujúcu pre nás túto službu, nakoľko ju vykonáva externá firma. Podľa doterajšieho harmonogramu sa zabezpečovala obsluha špeciálnych košov na psie exkrementy spravidla v utorok, avšak po tejto zmene je obsluha zabezpečovaná vo štvrtok. Podľa komunikácie s dodávateľom služby som si overil, že k obsluhe príde dnes, t.j. 16.06.2016. Naša mestská časť sa bude snažiť zabezpečiť vzniknuté kolízne situácie na základe podnetov jej obyvateľov v prípade jednotlivých preplnených košov vlastnými silami .
Ešte raz Vám ďakujeme za Váš podnet a vynaložíme maximálne úsilie aby sme podobným situáciám aj v spolupráci s obyvateľmi v čo najväčšej možnej miere zamedzili.

S úctou


Ľubomír Krištofič
vedúci HS

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.