Buzalkova-mestský mobiliár - kôš chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

Vyriešený
meno
Veronika Ondrejkova 23. júla 2021

Na rohu nasej ulice su neustale porozhadzovane odpadky v blizkosti kosa na psie vykaly. Tento kos je neustale preplnovany odpadom, ktory donho nepatri a nasladne ich odtial asi nejaka "dobra" dusa vyhadzuje na zem. Bolo by prosim mozne na tomto mieste osadit aj kos na odpadky, aby sa takemuto znecistovaniu zabralilo? Velmi by to pomohlo, ci uz zbytocne nepreplnovat kos na psie exkrementy, ako aj zabranit znecistovaniu okolia.
Lokalita - roh Sachorovej a Buzalkovej ulice

24. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujem za podnet, lokalitu som si dnes ráno prešiel a na vhodnom mieste odpadkový kôš doplníme.

Pekný deň

Michal Vlček
starosta
MČ Bratislava Vajnory
25. júl 2021

Obyvateľka

Zmizol kos aj na ulici Katariny bruderovej blizo stojiska skla a eko charity. Ostala iba kovova tyc. Môžete sa na to pozrieť?
25. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujem za upozornenie, na ul. Kataríny Brúderovej to pozrieme.

S pozdravom

Michal Vlček
starosta
07. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý večer,
pracovníci hospodárskej správy dnes koše osadili.

Ďakujeme za upozornenie.

S pozdravom

Bc. Ivan Görcs
vedúci referátu hospodárskej správy
MČ Bratislava – Vajnory
Roľnícka 109
831 07 Bratislava 36
Tel.: +421 911 630 491; 02/+421 2 21295253
Mail: gorcs@vajnory.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania