Neorezaný strom

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení

Strom obmedzujuci chodcov na chodniku

08. júl 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme Vám za podnet konáre zasahujúce do chodníka na Pivnonkovej. MČ BA - Ružinov požiada nášho dodávateľa, aby zabezpečil rez konárov stromov.


S pozdravom


kancelária starostu
13. júl 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,


MČ BA - Ružinov na základe podnetu zabezpečila odstránenie náletov pri múre na Pivonkovej.

S pozdravom


Kancelária starostu
25. jún 2020

Martin Borecky

Pivoňková-strom-neorezaný

Neorezaný strom zasahujúci do chodníku
25. jún 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme znovuotvorili a zaslali samospráve.

S pozdravom
Barbora
Administrátorka portálu Odkaz pre starostu
29. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

orezanie stromu sme zadali dodávateľovi.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania