Burina na ostrovčeku - posprejovaná skriňa

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Vyriešený
meno
Pavol Drahoš 30. júna 2016

Burina v strede obce na ostrovčeku, koniec Hargašovej ulice. Neudržiavané miesto.

06. júl 2016

neradovič

Dobrý deň,
v rámci dobrovoľníckych aktivít sme burinu z ostrovčeka odstránili a posadili novú trávu a okrasné rastliny. Podnet môžete dať ako vyriešený. Ďakujem
Odkaz na link kde je fotografia: https://www.facebook.com/453448074779800/photos/pcb.547085348749405/547085085416098/?type=3&theater
14. júl 2016

Odkaz Odkazprestarostu.sk

Vďaka za upozornenie, aj za vašu dobrovoľnícku aktivitu! ;)
16. júl 2016

Odkaz Odkazprestarostu.sk

Podnet je vyriešený vďaka dobrovoľníkom z Bystrickej Hliadky. Keďže samospráva Záhorskej Bystrice sa ani neunúvala zareagovať a podnet za ňu vyriešili dobrovoľníci, zmenili sme aj zodpovednosť za tento podnet na "iné", aby sa samospráve nezapočítal tento podnet za vyriešený v rámci celkových štatistík.

Tu je foto:
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=547085348749405&id=453448074779800

Dobrá práca Bystrická Hliadka! ;)

Matúš Švirloch
admin pre Záhorskú Bystricu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.