Rozpadávajuci sa asfalt Pri vinohradoch

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Zaslal: Jardo Mladší, 06. júla 2016 Odoslané z mobilnej aplikácie

ulica Pri vinohradoch je v dezolátnom stave.Sa doslova rozpadáva. žiadame opraviť. Mesto odložilo cca 8 miliónov eur takže peniaze sa musia nájsť

08. júl 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

lokalite je v správe magistrátu. Podnet smerujeme im.

S pozdravom

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
29. júl 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za Váš podnet. Informovali sme o ňom príslušné oddelenie, ktoré preverí situáciu a navrhne riešenie.

Oddelenie komunikácie a marketingu
03. august 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet občana. Predmetnú skutočnosť sme preverili v teréne, ale bohužiaľ s opravou komunikácie Pri vinohradoch sa v rámci Plánovaných opráv komunikácii na r. 2016 nepočíta, jediné čo môžme urobiť, je opraviť výtlky na predmetnej komunikácii, čím sa zlepší stav vozovky.

Za pochopenie a trpezlivosť vopred ďakujeme

Oddelenie komunikácie a marketingu
09. august 2016

Jardo Mladší

opraviť výtlky....osobne budem rád pozerať ako budú držať pokope keď všetko naokolo je rozpadnuté na malé asfaltové časti a hlavne v zákrute pri domove dôchodcov sa cesta viditeľne prepadáva.Ak tento stav je normálny....
12. september 2018

Martin U

Ulica bola v týchto miestach opravená.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.