Dezolátny stav kanálov ul.Rustaveliho +ul.Pri vinohradoch

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Zaslal: Jardo Mladší, 06. júla 2016

Kanalizačné otvory od predajne Billa na Rustaveliho ulici s pokračovaním ul.Pri vinohradoch sú v katastrofálnom stave.

08. júl 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

lokalita je v správe magistrátu, podnet smerujeme im.

S pozdravom

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
26. júl 2016

Jardo Mladší

Mám taký dojem že odkaz je zcela zbytočný......odpovede nechodia
29. júl 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za Váš podnet. Informovali sme o ňom správcu komunikácie, ktorý preverí situáciu.

Oddelenie komunikácie a marketingu
03. august 2016

Odpoveď samosprávy

DObrý deň,

dakujeme za podnet od obcana, predmetnu vec sme preverili v terene a podnikli kroky k náprave. Kontaktovali sme aj BVS, kedze sa jedná o ich zariadenia a v niektorých prípadoch aj o ich rozkopávky, ktoré sú ešte v záruke.

Vorped ďakujeme za trpezlivost a pochopenie

Oddelenie komunikácie a marketingu
07. september 2016

Jardo Mladší

prešiel mesiac a nič sa nezmenilo......
24. október 2016

Jardo Mladší

a stále žiadna zmena.....kua toto snáď nie je možné nikde inde na svete.....starosta Krivý, Račania vás nezaujímajú???????
12. september 2018

Martin U

Minimálne na ulici pri vinohradoch bol vymenený povrch a opravené aj kanály.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.