Odpadky na Tyršovom nábreží

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Neriešený

Zaslal: Jozef, 11. júla 2016

Plne odpadkove kose na Tyrsovom nabrezi pri Magio plazi.

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.