Poškodené značenie na cyklotrase Odborárska

Zodpovednosť za riešenie: STaRZ

Vyriešený
meno
Vladimir Z. 01. augusta 2016

Na cyklochodníku Odborárska sa nachádza poškodené dopravné značenie, alebo značenie úplne absentuje.
Hore vľavo: vyvrátená značka zmiešaný pohyb chodcov a cyklistov.
Hore vpravo: detail technického stavu značky
Dole vľavo: Aj existujúce značenie je horšie čitatelné
Dole vpravo: Cyklocesta je zo zmeru Vajnorská označená ako cestička pre cyklistov. Na druhom konci - zo smeru Nobelova absentuje značka začiatok - koniec cestičky pre cyklistov.
Výsledok: Napriek prítomnosti cyklo chodníka a dvoch chodníkov po bokoch Odborárskej, rýchli cyklisti jazdia po ceste, dva chodníky su nevyužité, a na cesticke pre cyklistov sa tlačia cyklisti, chodci, bežci, psíčkari.

15. december 2016

David 1

Tie chodníky popri Odborárskej sú v dezolátnom stave. Tak sa ani nečudujem že sa nepoužívajú. Pokial sa neopravia spolu s vozovkou ktorá je tiež v havárijnom stave sa budú všetci tlačiť aj naďalej na cyklochodníku... Ten tiež mimochodom opravovala "zelená hliadka" ručne rozbíjali asfaltové kopčeky.
05. január 2017

Jan Bakos

Podnet posunutý na Prednostu BA NM cez formulár na spodku http://www.banm.sk/kontakt/, som zvedavý ako zareaguje.
09. január 2017

Jan Bakos

Poprosím o urýchlenú opravu značky, prv než úplne zmizne.
21. júl 2017

Jan Bakos

Pridávam aktualizáciu a posielam MÚ 211-ku. Keď to nejde po dobrom...
01. august 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podľa vyjadrenia pracovníkov oddelenia Verejného poriadku sme opakovane žiadali o osadenie DZ.
Podarilo sa nám v spolupráci so Správou telovýchovných a rekreačných zariadení hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy zariadiť, aby bolo nové DZ riadne osadené. Podnet je presmerovaný na STARZ. Vyriešenie podnetu budeme aj naďalej sledovať.

Jana Plevová
01. august 2017

Jan Bakos

Jéééj! Aký fajn darček na narodeninám podnetu :D
01. august 2017

Vladimir Z.

Ak osadenie vyvalenych znaciek nie je ani po roku hotove, tak rozmyslam kolko tisicroci bude trvat oprava nadchodu pri Palme...
04. august 2017

Jan Bakos

Značky pribudli, akurát sú naopak.
Chodník má smerom k Nobelovej končiť a nie začínať.
04. august 2017

David 1

To opačné osadenie už ani smiešne nie je.
To akú firmu si mesto na toto objednáva?
Ešte tam bola v minulosti šípka kam smeruje cyklotrasa ďalej.
18. október 2017

Jan Bakos

Na základe informácie od STaRZ by už mali byť značky v poriadku.
19. október 2017

Netro

super!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania