Popraskané kvetináče pod Mostom SNP

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
jajboli 05. augusta 2016

Pod Mostom SNP sú dlhodobo rozbité betónové kvetináče, ktoré lemujú zboku nástupište pod mostom a oddeľujú tak chodcov od rušnej vozovky smerom k Staromestskej.

Žiadam o ich opravu a zároveň dorobenie chýbajúcej časti kvatináča, (kedysi tam bol prechod pre chodcov, teraz je tam "vkusné" červeno-biele zábradlie) Urobte súvislý pás kvetináčov medzi tými dvoma prechodmi s pekne vysadenou zeleňou.

Žiadam tiež o vyčistenie ostatných stien pod Mostom SNP od sprejerstva, najmä v prednej časti pri pamätníku povstalcov. Je to hanba.

15. august 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za Váš podnet. Uvedený verejný priestor sa revitalizuje na etapy a priebezne spolu s firmou Siemens.

Oddelenie komunikácie a marketingu
15. august 2016

jajboli

Super odpoveď! Písala som o kvetináčoch, nie o osvetlení. Aspoň si komunálnici ten odkaz prečítajte!!!!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania