Diera vo vozovke

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
meno
Peter Gero 07. marca 2013

Na Cukrovej je priamo v strede cesty prepadnutý asfalt pri kanále (blízko výjazdu z dvora), ktorý vytvára veľké nebezpečenstvo nielen pre cyklistov, ale aj vodičov áut, ktorý tam môžu zapadnúť. MČ Staré mesto s tým nič už mesiace nerobí, čaká sa na kompletný prepad cesty pod kanál?

09. marec 2013

Admin Bratislava-západ

Prosíme autora podnetu o sprístupnenie / zaslanie obrázka. Ďakujeme.
04. apríl 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet, ktorý sme dali preveriť na oddelenie dopravy. Mestská časť má zazmluvneného partnera na opravu ciest a zmapovala výtlky na komunikáciách, ktoré má Staré Mesto v správe. Všetky ulice rozdelilo Staré Mesto do troch priorít a oprava výtlkov na Cukrovej ulici je zaradená do prvej skupiny opráv. Opravy sa začnú realizovať ihneď, ako sa opätovne zlepší počasie, nakoľko kvôli technológii je potrebné stabilné počasie v rozmedzí 8 až 10 stupňov Celzia. Za uplynulé dni opravilo Staré Mesto výtlky napríklad na Palackého a Hlavatého ulici, na Ulici Fraňa Kráľa, či na Heydukovej lici.

S pozdravom,

Tomáš HALÁN
hovorca

Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto
Vajanského nábrežie 3, 814 21 Bratislava
Tel.: +421 2 5924 6245
Fax.: +421 2 5292 0003
Mobil: +421 902 051 743
e-mail: hovorca@staremesto.sk

www.staremesto.sk
www.facebook.com/staremesto.sk

05. apríl 2019

Martin Uváček

Medzičasom opravené. Žiadna diera už v týchto miestach nie je. Podnet vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania