Náletové dreviny V. - Rovniankova

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

Pri mure pohostinstva Meteor

17. august 2016

Odpoveď samosprávy

Mestská časť Bratislava – Petržalka monitoruje výskyt náletových drevín na celom svojom území a následne tieto postupne odstraňuje prostredníctvom Miestneho podniku verejnoprospešných služieb Petržalka.


mestská časť BA-Petržalka
17. august 2016

Miriam

Zatial sme si nevsimli, ze by ich mpvs odstranoval.
25. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
odstránenie bolo zabezpečené v čase aktuálnosti pracovníkmi MP VPS Petržalka.
Kto? MP VPS Ba-Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania