Vozovka pred zastávkou Šípová

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Milan 15. augusta 2016

Pred zastávkou Šípová (zastávka je na znamenie) na obidvoch stranách je povrch vozovky z nevhodného typu dlažby, ktorá je evidentne zničená - kocky sú vysunuté, prepadnuté alebo chýbajú. Jeden problém - počas dažďa sa tam tvoria kaluže takmer po celej dĺžke zastávky, pri vjazde autobusu voda z kaluží špliecha na ľudí čakajúcich na zastávke. Druhý problém - z pohľadu cestujúcich vnútri autobusu - pri vjazde na zastávku to nesmierne otriasa celým autobusom. Prosím vyriešiť tento diskomfort pri cestovaní MHD. Opísaný problém sa týka tiež ďalších zastávok vo Vrakuni. Pripomienka na záver: žltý fliačik zaznamenaný na fotografii je dôkazom, že tu bolo vodorovné dopravné značenie BUS. Po oprave vozovky nezabudnúť vyznačiť!

26. september 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Postupujeme ho Magistrátu hl. mesta SR Bratislava, ktorý je správcom danej komunikácie. Pekný deň

Mgr. Henrieta Dvorská
MÚ MČ Bratislava-Vrakuňa
03. október 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za podnet. Informovali sme o ňom správcu komunikácie. V prípade voľných finančných prostriedkov urobí nápravu.

Oddelenie komunikácie a marketingu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania