Hradská-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení

Na foto a ani z dialky nevyzera,zeby to bola velka diera.... ale uz niekolko aut aj v nizsich rychlostiach v kolonach kedze ak ide auto oproti si tam odtrhlo vyfuk.... a to mozu byt radi,ze tam nerozsekli pneumatiky. Takto by asi nemala vyzerat opravena cesta!!!!

31. august 2019

Anonymný užívateľ

Aňa, výfuk, nárazník pri 50 km/h možno. Ale rozseknutie pneumatiky ťažko.
02. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Jama sa nachádza na Priehradnej ulici a vieme o nej. Po rekonštrukcii cesty bola na mieste havária BVS,a.s., ktorých opakovane žiadame o opravu cesty. Podnet opäť zasielame BvS.a.s. Pekný deň
Kto? Bratislavská vodárenska spoločnosť,a.s.

Mgr.Henrieta Dvorská
02. september 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Bratislava vodárenska spoločnosť ,a.s.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.