Smetisko v lesíku

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení

Zaslal: Nasťa, 09. marca 2013

Takto vyzera priroda vo Vlcom hrdle

12. marec 2013

Odkazprestarostu.sk

Môžete, prosím, upresniť, kde sa smetisko nachádza?
17. marec 2015

CitizenBA

Smetisko sa nachadza hned pri moste na Slovnaftskej cez Maly Dunaj , smerom na Podunajske Biskupice, akurat ze uz sa rozsirilo.
17. marec 2015

Natália Kubicová

Za byvalym Souch Vlcie hrdlo, aj za byvalym Hydrostavom. Za zahradami pri poli..
17. marec 2015

CitizenBA

Kazdopadne smetisk je pri Malom Dunaji pozehnane a kazdy si moze vybrat to svoje oblubene, na ktore sa postazuje.
20. apríl 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
vzhľadom na nevyjasnené majetko-právne vzťahy nie je možné toho času určiť zodpovedný subjekt za odstránenie. Mestská časť Bratislava – Ružinov opätovne oznámila Okresnému úradu, odboru starostlivosti o životné prostredie listom zo dňa 19.1.2015 neoprávnené uloženie odpadu v zmysle § 18 ods. 6) zákona č. 223/2001 Z. z. o odpadoch. Okresný úrad začne správne konanie vo veci zistenia osoby zodpovednej za uloženie odpadu v prípade, že nedôjde k zisteniu pôvodcu odpadu Okresný úrad vo svojom rozhodnutí určí subjekt zodpovedný za odstránenie. Pre doplnenie uvádzame, že prvý podnet na začatie správneho konania v uvedenej veci mestská časť podávala na Okresný úrad (vtedajší Obvodný úrad) listom zo dňa 24.6.2013.


kancelária starostu

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.